Weekend z przyjaciółką? Babski weekend w SPA najlepszym pomysłem na wspólne spędzenie czasu

Każda kobieta potrzebuje towarzystwa drugiej kobiety. Z mamą, siostrą czy przyjaciółką można porozmawiać o wszystkim. Dużą popularnością cieszą się wśród pań weekendy w SPA. Nic dziwnego, połączenie rytuałów pielęgnacyjnych z ulubionym towarzystwem pozwoli doskonale oderwać się od codzienności.

Pakiet dla przyjaciółek – wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Ośrodki SPA mają w ofercie różne pakiety. Warto poszukać SPA, które ma w ofercie pakiety dla przyjaciółek. Są one zazwyczaj tak przygotowane, żeby panie spędziły wspólnie jak najlepszy czas. Przyjaciółki w SPA przeżyją prawdziwą metamorfozę. W skład pakietu na „babski weekend” wchodzą zabiegi pielęgnacyjne poprawiające kondycję ciała i skóry. Może być to orzeźwiający peeling, który zetrze martwy naskórek, maseczki na twarz lub ciało, zabiegi rewitalizacji czy pielęgnacyjne masaże kojące kręgosłup.
Warto poszukać ośrodka SPA położonego w malowniczym miejscu, będzie to doskonała okazja do skorzystania z długich, wspólnych spacerów. Po dniu pełnym zabiegów można też skorzystać z sauny, basenu czy wieczornych ploteczek w jacuzzi z kieliszkiem wina w dłoni.

Pobyt w SPA – pomysł na prezent

Urodziny przyjaciółki? Zamiast kupować kolejny drobiazg, warto zaprosić koleżankę na wspólny pobyt w SPA. Jest to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu i podziękowanie jej za obecność oraz wieloletnią przyjaźń. Na co dzień, żyjąc w biegu, trudno jest umówić się nawet na kawę. Wspólne dni na pewno pogłębią więź między paniami. Im więcej atrakcji oferuje ośrodek, tym ciekawszy będzie pobyt. Warto wybrać taki, który sprawi radość koleżance. Być może przyjaciółka właśnie rozpoczęła dietę? Na pewno przypadnie jej do gustu konsultacja z dietetykiem połączona z nauką gotowania zdrowych dań. Jeśli przyjaciółka ceni sobie relaks, lepszy będzie pakiet typowo pielęgnacyjny, w którym dominują zabiegi na twarz i ciało. Jeśli jest osobą aktywną, na pewno doceni poranne zajęcia fitness, jogi lub zumby.
Wykupienie pakietu dla przyjaciółek będzie również świetnym pomysłem na prezent od męża dla żony. Jeżeli mąż wysyła żonę na babski weekend z przyjaciółką, żeby odpoczęła i spędziła miło czas, na pewno doceni ona taki gest.

Dlaczego warto spędzić weekend z przyjaciółką w SPA?

Na kobiecych barkach spoczywa wiele obowiązków. Praca, rodzina, dzieci czy robienie zakupów – to sprawia że czasem potrzebny jest odpoczynek. Najlepszym miejscem jest właśnie ośrodek SPA, gdzie w towarzystwie najlepszej przyjaciółki można się poddać zabiegom pielęgnacyjnym, zrelaksować się i wrócić do domu z nowymi siłami. Jest to wspaniała nagroda i przypieczętowanie przyjaźni.

Posted in SPA